Amerika’da Şirket Nasıl Kurulur?

Amerika’da Şirket Nasıl Kurulur?

Amerika’da Şirket Kurmak Bizimle Çok Kolay!
Amerika’da kurulu olan kendi şirketimiz CREAS LLC. aracılığıyla sizlere Amerika’da şirket kurma, Apostil, Amerika’da adres, EIN ve ITIN numaraları temini, Yat Lisansı, kurumsal/vergi danışmanlığı hizmetlerimizin yanında hem şirket kurma hem de Amerika’daki kurumsal işlemlerle ilgili ihtiyacınız olabilecek diğer tüm hizmetleri sağlamaktayız.

Bilgi Edinin
Amerika’da şirket kurmadan önce “Amerika’da şirket kurmanın faydaları neler?”, “Neden şirketimi Delaware’de kurmalıyım?”, “Amerika’da şirket kurarak ödeme alabilir miyim?” gibi sorularınız ile ilgili olarak lütfen iletişim sayfamızı inceleyiniz.
Kuracağınız şirket türünü belirleyin
Kuracağınız şirket türünü belirlemek şirket kurarken dikkat etmeniz gereken en önemli adımdır. Şirketi kurmakta amacınız nedir? Sadece vergi avantajları ve resmi prosedür kolaylıklarından yararlanmayı mı yoksa ileride şirketi büyüterek yatırımcı çekmeyi mi amaçlıyorsunuz? Bu sorularınza cevap bulmanız için lütfen LLC Şirket ve Corporation Şirket sayfalarımızı inceleyiniz.
İhtiyacınız olan hizmetlerimizi belirleyin
Kuracağınız şirket türünü belirledikten sonra, hizmetlerimiz sayfamızı inceleyerek şirket kurarken ve şirket kurmanın yanında veya farklı olarak Amerika ile ilgili sağladığımız ve ihtiyacınız olan hizmetlerimizi belirleyiniz.

Kuracağınız şirket türünü ve ihtiyacınız olan hizmetlerimizi belirledikten sonra tek yapmanız gereken bize ulaşmak! Bunun için başvuru formumuzu doldurabilir ya da info@creas.com.tr adresine mail ile ve telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.
Şirket Kurulumunuz Tamamlansın
Şirket kurma süreci Amerika’daki iş günü ve saatlerini göz önünde bulundurarak bir kaç saat ile 1 hafta arasında değişiklik göstermektedir. Seçtiğiniz hizmete göre işleminiz tamamlandığında belgelerinizin orjinallerini adresinize göndermekte ve sonrasında size ihtiyacınız olan konularda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

 

Hemen Satın Alma Seçeneği: Kredi Kartı & Havale/Eft

Amerika’da Şirket Kuruluşu (Tam Paket)

İletişim bilgilerinizi girerek kısa sürede konu hakkında dönüş yapmamıza yardımcı olabilirsiniz.